10. důvodů proč já a můj tým

Od roku 2006 pracuji jako realitní makléř, se svým týmem se specializuji na prodej  nemovitostí - dělení a zasíťování pozemků a jejich následný prodej,  investice do nemovitostí,  insolvenční řízení a exekuce.  Nabízím kompletní profesionální přístup začínající prvotními konzultacemi a doporučeními, přes profesionální marketing nemovitosti, služby advokátní kanceláře, daňové, až po poprodejní servis. Klientům, kteří se rozhodnou mi svěřit prodej své nemovitosti, nabízím prvotřídní servis a reference, které od nich následně dostávám, jsou pro mne velkou motivací do další práce a zároveň i velkým závazkem.

Proč si vybrat jako svého makléře zrovna mě?

Jednoduše proto, že se svým týmem pracuji výhradně a pro úzký okruh klientů tak,  aby byli s mými službami maximálně spokojení, dále mě doporučili svým známým, rodině a přátelům.  A to jinak než bez dobře odvedené práce nejde.

 Důvody proč spolupracovat semnou jsou tyto:

1. Protože mám zkušenosti:

 Ve světě realit pracuji více jak 10 let a pracuji týmově, mám za sebou přes 1000 zrealizovaných obchodních případů a za tu dobu již vím co při prodeji funguje a co nikoliv. Jsem schopen řešit i složitější situace, ať už chrakteru právního či jiného.

2. Protože Vaši nemovitost bude prodávat i dalších 1.200 makléřů:

Vaše nemovitost je okamžitě nabídnuta všem našim makléřům i makléřům konkurence a jejich klientům, prostě všem kteří obdobnou nemovitost poptávají. Máme povinnou spolupráci - co to znamená? Kolega, který má klienta na Vaši nemovitost mě zkontaktuje, domluvíme prohlídku a následně dokončíme celý převod nemovitosti na nového majitele. Provize mezi mě a spolupracujícího makléře se dělí. Jako makléř REMAXu nemohu kolegu odmítnou - naše pravidla to neumožňují. Výsledkem povinné spolupráce je rychlý prodej a s tím se pojí samozřejmě i vyšší dosažená cena. Protože ceny inzerovaných nemovitostí v čase klesají.

3. Protože se neustále vzdělávám:

Je potřeba stále sledovat změny občanského zákoníku, daňové změny, nové trendy, zdokonalovat marketing prodeje, zlepšovat své komunikační dovednosti protože to je velmi často klíčové pro úspěšné dokončení prodeje, mít profesionální techniku na focení a absolvovat školení s tím spojená, protože právě fotografie prodávají.....atd atd. Absolvoval jsem nejvyšší možnou certifikaci a to státní certifikační zkoušku ISO, kterou musím pravidelně obhajovat. 

4. Protože klienti jsou spokojeni:

Nejdůležitější výstup každé služby. Reference, které od svých klientů dostávám, jsou výsledkem mé práce a touhy udělat maximum možného. Každý makléř je přímo závislý na kladných referencí, protože bez nich se nedá v tomto oboru dlouhodobě přežít. Vážím si každé reference, která mi po ukončení převodu nemovitosti přijde a vůbec největší odměnou je, když mě klient nezištně doporučí někomu ze svých známých. 

5. Protože poskytuji profesionální marketing:

Základním kamenem úspěšného prodeje je úspěšná prezentace a propagace. To rozhoduje o tom, zda na nemovitosti kupce budete mít či nikoliv. Kvalitním marketingem rozumějme inzerci na nejnavštěvovanějších realitních serverech, profesionální fotografie, dnes stále častěji využívaná video prohlídka, jasně viditelná plachta s nápisem "NA PRODEJ", párování nabídky s našimi poptávajícími či další podpora prodeje.

6. Protože pracuji pod nejúspěšnější a nejznámější značkou:

Z původně malé společnosti o několika lidech, se za více jak 45 let svého fungování stala úspěšná, nebojím se říci nejúspěšnější, značka na realitním trhu na kterou se klienti z celého světa s důvěrou obrací. 99 je číslo, které říká v kolika zemích po celém světě REMAX působí. V ČR je RE/MAX nejznámější realitní kanceáří - 9/10 lidí nás zná. Koupili byste si byt raději od celosvětově známé značky s garancí kvality nebo od kanceláře, která má krátkou historii a bez zodpovědnosti ke svým klientům? Zájemci o koupi Vaší nemovitosti pozitivně reagují na fakt, že prodejem byla pověřena společnost RE/MAX - mají tak jistotu, že vše proběhne bez komplikací.

7. Protože garantujeme kvalitní servis:

Reklamační řád, etický kodex, garance kvality – jsme první realitní kanceláří, která tyto základní věci začala nabízet. Více k tomuto tématu najdete ZDE.

8.  Protože kooperuji

Navadí mi spolupracovat i s makléři mimo systém RE/MAXu, což znamená - že nám neunikne žádný zájemce.

9. Protože investuji do nemovitostí

Sám velice aktivně investuji do nemovitostí - což znamená, že jsem schopen vnímat obchod i jiným způsobem, než pouze jako realitní makéř                    "zprostředkovatel" 

10. Protože nepracuji sám

Pracuji týmově, takže se nestane, že se o Vaší nemovitost nikdo nestará - o nemovitost je vždy postaráno a neustále se jí někdo věnuje.