Já a realitní služby

Od roku 2006 pracuji jako realitní makléř a mou specializací je prodej nemovitostí - dělení a zasíťování pozemků a jejich následný prodej,  investice do nemovitostí,  insolvenční řízení a exekuce.  Nabízím kompletní profesionální přístup začínající prvotními konzultacemi a doporučeními, přes profesionální marketing nemovitosti, služby advokátní kanceláře, daňové, až po poprodejní servis. Klientům, kteří se rozhodnou mi svěřit prodej své nemovitosti, nabízím prvotřídní servis a reference, které od nich následně dostávám, jsou pro mne velkou motivací do další práce a zároveň i velkým závazkem.

Proč RE/MAX?

To co tu nejvíce oceňuji je vstřícný přístup jaký zde makléři ke svým klientům mají, kvalita práce, směr který RE/MAX na realitním trhu udává, a pravidla která se snaží vytvářet po vzoru vyspělejších západních zemí. A toho všeho si jsou naši klienti vědomi, dokáží to ocenit a vracejí se zpět.

Proč si vybrat jako svého makléře zrovna mě?

Jednoduše proto, že pracuji výhradně a pro úzký okruh klientů tak,  aby byli s mými službami maximálně spokojení, dále mě doporučili svým známým, rodině a přátelům.  A to jinak než bez dobře odvedené práce nejde.  

Volný čas: Člověk by neměl žít jen prací a je potřeba si umět odpočinout. Mezi mé koníčky vždy patřil sport, nyní především lyžování, běh a jóga. Ve volném čase se také věnuji své rodině a přátelům.  Pokud si potřebuju vyčistit hlavu, nejlépe zabere čas strávený s mým synem. Je to skvělé! :-)