Řekli o mně

- Byla jsem s p. Klusem maximálně spokojená určitě mohu doporučit. Viencková

- Pan Klus je vynikající a profesionální makléř, který se opravdu nebojí žádného zádrhele. Perfektně přistupoval ke mně, jako laikovi a zákazníkovi a ochotně odpovídal na dotazy. Jsem nadmíru spokojená. Prodej proběhl hladce a jsem opravdu vděčná za mravenčí práci, kterou si spolu s kolegyní paní Filipovou dali, aby se problémový pozemek prodal. Doporučuji všemi 10 :) 

- Pan Klus je skvělý ve všech ohledech člověk se na něj může v čemkoliv obrátit a vždy člověku perfektně poradí a vyhoví :)

- Příjemné jednání a ochota.

- Vše proběhlo rychle a v pořádku

- S prací realitní kanceláře, stejně jako s přístupem pana makléře, jsme byli velmi spokojeni. Vždy se nám dostalo potřebných informací a pomoci. Je dobré vědět na koho se v případě nutnosti můžeme obrátit.

- Naprosto spolehlivý, vstřícný, jednání na velmi vysoké profesionální úrovni.

-  p.Lukáš Klus vystupoval velice profesionálně, byl vstřícný, ochotný a s velkým přehledem řešil dané problémy, s jeho službami jsem byl vysoce spokojen

- Perfektní služby!

- Se službami pana Kluse jsem byl maximálně spokojen. Nejen, že můj byt byl prodán ve velmi krátkém čase, ale už při prvním setkání se mnou hovořil jasně a srozumitelně, vysvětlil mi jaké kroky budou následovat a příjemným a profesionálním vystupováním si získal moji důvěru.
Hned mne informoval, o dalších krocích, schůzkách,zájemcích atd., takže jsem měl pocit, že se věnuje pouze mému případu a to působilo velmi seriózně. Velmi rychle a obětavě vyřizoval administrativu, KÚ atd. Někteří moji přátelé mají negativní zkušenosti s prodejem přes RK, ale já si tuto cestu prodeje mohu jen pochválit. 

- PŘI PRODEJI RD JSME VYSTŘÍDALI NĚKOLIK RK,SE KTERÝMI JSME NEBYLI ZROVNA MOC SPOKOJENI A BYLI JSME RÁDI,ŽE JSME SE NAKONEC DOČKALI.PAK JSME KUPOVALI GARÁŽ U JINÉ RK,KDE JEDNÁNÍ BYLO NA JINÉ ÚROVNI A NAŠE SPOKOJENOST UŽ BYLA LEPŠÍ. PŘI KOUPI ZAHRADY JSME JEDNALI S VAŠÍ RK A DOSPĚLI JSME K TOMU,ŽE POKUD BUDEME CHTÍT KOUPIT NEBO PRODAT MY NEBO NAŠI PŘÁTELÉ,MÁME MOŽNOST PO NAŠICH ZKUŠENOSTECH DOPORUČIT VÁS NA PRVNÍM MÍSTĚ. MOC DĚKUJEME A PŘEJEME HODNĚ SPOKOJENÝCH KLIENTŮ,JAKO JSME BYLI MY. S POZDRAVEM LEGÁTOVI

- Přístup tohoto makléře i jeho spolupracovníků byl profesionální a případné problémy byly řešeny neprodleně.

- Skvělý přátelský a zároveň profesionální přístup.